niedziela, 20 stycznia 2013

Problemy

Problem?Kłopot?Bezradność?Bezsilność?
Każdy z nas ma jakiś problem. Każdego dnia zmagamy się z kłopotem większym lub mniejszym. Często jesteśmy bezradni w różnych sytuacjach. A jeszcze częściej jesteśmy bezsilni na otaczającą rzeczywistość.
Jest wiele osób które uważają że osoby młode nie maja żadnych problemów że coś ich jak by  chroniło - jedna wielka bzdura. Dzieci nawet w wieku 10 lat mogą mieć problemy ale po prostu nie chcą się nimi dzielić? Wiele na prawdę wiele nastolatków ma problemy skąd to wiem? bo sama nią jestem. I to nie są tylko problemy związane z miłością, tak każda dorosła osoba uważa że tylko takie posiadamy problemy. Oczywiście do tego worka wrzucimy również przyjaźń i naukę bo co innego może nas dotknąć w młodym wieku? No nie wiem zastanówmy się... tak wiele rodzin się rozpada. To jest wielki ból, szok dla danej osoby. Odchodzi bliska osoba nawet czasem rówieśnik, jakaś choroba, prześladowania w szkole... i masa innych problemów. Dlaczego wiele osób starszych uważa że w młodym wieku to tylko problemy sercowe? nie wiem ale irytuje mnie takie podejście do tego tematu. Bo sama po sobie wiem że życie płata nie złe figle... i nie jest tak kolorowo jak im się wydaje.
~ Mam nadzieję że post jest zrozumiały. Niestety każdy z nas ma jakiś problem... ale trzeba sobie jakoś poradzić bo ' życie nie jest usłane różami ' - na pewno to znacie. Czy wy też tak uważacie? że dorośli nie widzą naszych zmagań z kłopotami?
Z innej bajki ; następny post będzie albo kosmetyczny albo ciuchowy. Jeszcze nie wiem napiszcie jaki wolicie :) Trzeba trochę świeżości tutaj wprowadzić :)
Dobrego Nowego Tygodnia :)!

10 komentarzy:

 1. Masz rację. Dorośli często nie zdają sobie sprawy, że nastolatki mają problemy większe niż im się wydaje. Jeśli problemy młodych ludzi są takie błache, to skąd się biorą samobójstwa, depresje, uzależnienia oraz np. anoreksja u młodzieży? Chyba nie z powietrza -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie!
   Czasem mamy większe problemy niż oni... a niby dorośli są zawsze mądrzejsi..

   Usuń
 2. Świetny post, bardzo bliski mojemu sercu <3 Dziękuje że to napisałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post :)+ zapraszam do mnie http://zjednoczona.blogspot.com/ POZDRAWIAM ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :) Z chęcią wpadnę :) Również pozdrawiam :>

   Usuń
 4. co to za śliczny uśmiech? *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post . Co do twojego opisu profilu .

  Jak można być optymisto-pesymistą :P :D
  Tak z ciekawości

  Zapraszam do mnie !

  http://my-live-my-crazy-live.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znaczy że w mym pesymistycznym poglądzie czasami są przebłyski optymizmu :)

   Usuń

Zachęcam do wyrażania opinii.